Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Vyberte si vhodný banketní nábytek

Stoly a židle od naší společnosti ocení i vaši zákazníci.

 

Součástí vybavení hotelů, stylových restaurací i společenských sálů je mimo jiné také banketní nábytek. Při jeho pořizování myslí provozovatelé na různé detaily, protože jde o důležitou součást interiéru nejen ze stránky praktické, ale také vizuální. Potrpí si na kvalitě, designu a snadné údržbě, která je v tomto případě jedním z nejdůležitějších faktorů. Pokud tedy přemýšlíte nad vhodným nábytkem tohoto druhu, jste na správné adrese. Banketový nábytek z naší společnosti se vyznačuje kvalitou, reprezentativním vzhledem a vynikajícími cenami. Banketové stoly i židle patří dlouhodobě k oblíbeným produktem u našich zákazníků.

sizer

Banketní stoly

Banketní stoly jsou praktickým pomocníkem při různých událostech. Vyznačují se nenáročnou konstrukci a pohodlnou stohovatelnosti, díky čemu mají jednoduchou údržbu a skladovatelnost. Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené stand-by stoly, vhodné na různé společenské akce, ale i pro individuální klienty. Stoly jsou praktické, nenápadné a při větších akcích mimořádně užitečné. Naše společnost je vyrábí v různých rozměrech a barvách, čili je můžete dokonale přizpůsobit interiéru, společenské události, nebo výzdobě. Pokud hledáte jinou alternativu jako stand-by stoly, můžete si vybrat klasický banketní stůl ve dvou variantách - kulatý a obdélníkový. Stejně jako při stand-by stolech i zde platí, že mají jednoduchou konstrukci a tím pádem se snadno skládají. Vybrat si můžete různé barevné provedení i velikost. Všechny naše banketní stoly mají regulaci výšky. Pokud se rozhodnete pro nákup těchto produktů, při správném manipulování a skladování garantujeme dlouhodobou životnost.

 

Náš tip: Pro ještě lepší manipulaci se stoly doporučujeme jednoduchý vozík, který také najdete v naší nabídce. Všechny druhy stolů snadno naložíte a odvezete na dané místo.

 

Banketní židle

Součástí vybavení různých společenských místností jsou banketní židle. Ty plní nejen užitné vlastností, ale jsou dokonalým designérským doplňkem, který dotváří celkový pozitivní dojem z prostředí. Banketní židle vyrábíme v kvalitním materiálním provedení v hliníkové nebo ocelové podobě. V nabídce najdete různé modely i barevné variace. Díky kvalitnímu molitanu na sedací části nedochází k jejich deformaci. Pevná konstrukce zase zajistí dlouholetou trvanlivost i při neustálém používání. Třešničkou na dortu je antibakteriálnost materiálů. Zákazník si může vybrat kulaté nebo čtyřúhelníkové provedení. Výhodou produktu je také stohovatelnost, díky čemuž je snadno po použití uložíte na sebe. Zárukou kvality je mnoho spokojených klientů, kteří si vybrali židle z naší společnosti.

 

Díky neustálému rozšiřování našeho sortimentu si klient může vybrat i banketní židli CATERING. Kovová konstrukce a umělé sedadlo s opěradlem jsou vyrobeny z kvalitních a dlouhotrvajících materiálů. I zde platí, že židle jsou snadno manipulovatelné a velmi lehké.

 

Náš tip: Pro snadný převoz doporučujeme praktický vozík, který je součástí naší nabídky.

 

 Pro více informací o nabízených produktech nás neváhejte kontaktovat zde.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.