Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Připravte hostům zážitek z vánočního večírku

Našimi produkty zařídíte společenský sál rychle, elegantně a hlavně výhodně.

 

Závěr kalendářního roku se mimo jiné spojuje s různými vánočními večírky, firemními posezeními, nebo oslavami. Lidé zvyknou bilancovat, setkat se s přáteli a užít si poslední chvíle končícího pracovního roku. Nejčastější a u nás zřejmě i nejoblíbenější alternativou je posezení ve vybrané restauraci, sklípku či společenském sálu. K tomu, aby se všichni na takovém setkání cítili co nejlépe, zvyknou se prostory vhodně vyzdobit ve svátečním nádechu a také v atmosféře vánočního období. Pokud jste provozovatelem zařízení, které připravuje pro své zákazníky i tuto formu společenských oslav, společnost Horeca textil vám ráda pomůže při obstarání vhodných návleků, stolů, ubrusů a dalších doplňků. Bohatá nabídka naší firmy jistě ulahodí vašemu oku a bezpochyby si vyberete takovou alternativu, která je pro vás nejvhodnější a kterou klienti rozhodně ocení.

sizer

Viz naše novinky

Vánoční večírek není jen o chutném jídle a pití, ale hlavně o dobrém kolektivu a utužovaní přátelství. Také v neposlední řadě i o celkové podobě prostředí, ve kterém se koná. Například takový ubrus  je jednou z prvních věcí, která udeří hostu do očí. Ubrusů najdete v našem portfolia mnoho - jsou v různých barevných provedeních, velikostech. K nim umíme dodat i vhodné doplňky. Totéž platí o židlích, které můžete odít do stylových návleků. K tomu, aby byli  ještě více vyšperkovány, klidně můžete celkový dojem doladit nasazením vhodné látkové nebo elastické mašle. Pokud se ještě nakrátko vrátíme k ubrusům, musíme se zmínit o novinkách, které bezpochyby oceníte. Důkazem toho, že neustále vycházíme vstříc našim zákazníkům, je zařazení  nových elegantních barev do naší nabídky. Ty dokonale zapadnou do vašeho interiéru a dotvoří kouzlo vánoční atmosféry. Jako příklad lze uvést tmavozelené provedení gastro ubrusu. Ten je vhodný nejen na vánoční večírek, ale během roku jej lze využít k lovecké či lesnické akci. Samotné teflonové ubrusy se vyznačují množstvím užitných vlastností.

 

Výhody našich stolů

Na tradičním večírku oceníte jistě banketové stoly. Ty se obvykle nacházejí po okraji místnosti. Jsou určeny především pro jídla v podobě švédských stolů. Jejich výhodou je snadné skládání, snadná manipulace a při nerovnostech je možná regulace výšky stolu. Když je navíc vhodně doplníte ubrusy z naší společnosti, docílíte stylový efekt. Velmi oblíbené jsou také stand-by stoly . Vyznačují se lehkostí a rychlou manipulací. Oceňují ho mnozí hoteliéři i provozovatelé společenských sálů. Při správném výběru stand-by návleků spojíte efektnost s efektivností. I tyto produkty najdete v naší nabídce, přičemž návleky nabízíme v látkovém i elastickém provedení.

 

 NÁŠ TIP: Připravili jsme pro vás jedinečnou akci. Objednejte si u nás jakékoliv množství banketových stolů a návleků na stoly. Celý set koupíte nyní za zvýhodněnou cenu. Více o akci zde.

 

Jak můžete vidět, zařízení společenské místnosti pro nás nepředstavuje žádný problém. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky našich produktů, které šijeme přímo na míru v naší dílně. Pro lepší představu navštivte náš web a vyberte si pro vás ten správný produkt.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.