Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Vhodná postel znamená kvalitní spánek

Každý klient vašeho hotelu touží po klidném a kvalitním spánku.

 

Hotelové postele logicky představují jednu z nejdůležitějších částí vybavení ubytovacího zařízení. Pro hosta je důležité, aby se v hotelovém pokoji dobře vyspal, proto nelze opomínat výběr vhodné postele. Hotelové postele od Horeca textil představují mimořádně pohodlné produkty, které rozhodně nikoho nezklamou. Díky modernímu designu už na první pohled vypadají masivní. Kromě toho jsou výborně odpružené, což zajišťuje zdravější spánek. Naše postele mají různá výšková a rozměrová řešení a dají se snadno využít ve všech typech interiérů.

sizer

Modely postelí

Naše společnost nabízí klientům několik druhů postelí od těch nejjednodušších až po exkluzivnější modely.

 

Hotelová postel ECONOMY patří k nejzákladnějším modelům a je vhodná prakticky do každého interiéru. Má vstavěnou pěnovou-pružinovou matraci. Součástí matrace je polyuretanová pěna s prošívanou potahovou látkou k ještě většímu pohodlí. K posteli si můžete vybrat různé výšky nožiček. Podle požadavku je nabízíme v několika rozměrech.

 

Hotelová postel PREMIUM působí už na první pohled exkluzivním dojmem a klienta nadchne moderním designem. Je vhodná především pro luxusnější byznys hotely. Také má vstavěnou pěnovou-pružinovou matraci. Vybrat si můžete různé typy nožek v závislosti k požadované výšce. Zadní čelo je možné upevnit ve volitelných modelových i látkových provedeních. V nabídce je široký sortiment potahových látek, stejně tak vrchní matrace. Postele je možné navzájem spojovat.

 

Hotelová postel STANDARD  podle názvu by jste ji zařadili do všech typů provozů, ale už samotná cena i materiálové provedení ji přiřaďují k vyšším třídám postelí, zejména pro její vynikající vlastnosti. Dokonale zapadne do interiéru hotelů vyššího standardu, kde se počet přenocování zvyšuje. Je vyráběna jako skříňová dřevěná konstrukce s potahovou látkou. Klient má na výběr vrchní matraci, existuje možnost spojení postelí, ale i výběr potahových látek. Podobně jako u modelu Premium, i zde je možnost upevnění zadního čela ve volitelných modelových i látkových provedeních.

 

Hotelová přistýlka. Součástí mnoha hotelových zařízení je i možnost přistýlky. Naše společnost nezapomněla ani na tuto alternativu a klientům nabízí přistýlku s jednoduchým a rychlým systémem skládání. Hotelová přistýlka je vhodná do jakéhokoliv interiéru.

 

Našim klientům nabízíme i palandy, určené například pro ubytovny. Postel modelu Praktik skýtá možnost rozložení na dvě samostatné postele.

 

Boxspringové čela dokonale doplňují hotelové postele. Nabízíme různé typy se širokým výběrem potahových látek. Existuje možnost uchycení na postel nebo stěnu. Rozměry čel si stanovíte sami, umíme je poskytnout podle vašich požadavků a v různém barevném provedení.

 

Další doplňky

K hotelovým postelím nabízíme i kompletní systém doplňků. Samozřejmostí jsou nožičky v klasickém dřevěném provedení, ale i ve verzi buk, chrom nebo kov. Všechny nožičky nabízíme ve velikosti 10 a 20 centimetrů dle požadavků klienta. Pokud se ovšem rozhodnete ještě pro jinou alternativu, k dostání je 6 cm rohová noha nebo nohy s kolečkem. Na spojování dvou postelí slouží jednoduchý háček, který také najdete v naší široké nabídce.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.