Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Vyzkoušejte hotelový nábytek a matrace přímo z naší výroby

U nás najdete vše pod jednou střechou

Naše společnost HORECA textil působí na trhu již více než deset let. Známá je výrobou a prodejem širokého sortimentu výrobků pro hotely a restaurace. Produkty nabízíme na slovenském i českém trhu a naše činnost se za léta existence významně rozrostla. Součástí webové stránky je také blog, kde jsme se dosud věnovali téměř výlučně výrobkům z textilu. Avšak naše společnost se primárně nezaměřuje jen tímto směrem. Věnujeme se také výrobě a prodeji hotelového nábytku a matrací.

sizer

Pod hotelovým nábytkem si většinou představíme hotelové postele. Ty by měly být pohodlné, aby si v nich host dostatečně odpočinul. Přímo v naší dílně vyrábíme postele ze slovenského dřeva. Vyznačují se pevností a odolností a již na první pohled působí masivně, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Postele jsou moderní, přičemž je dokážeme vyrobit na míru, šitou zákazníkem, v různých výškových a rozměrových řešeních a se širokým výběrem potahových látek. Díky tomu dokáže klient nalézt ideální kus nábytku do svého zařízení.

 

Součástí sortimentu hotelového nábytku jsou hotelová postelová čela, která vyrábíme v různých modelech a barevných provedeních. Mohou se uchytit na zeď, ale i na postel. V případě zájmu umíme zákazníkům zaslat vzorník látek, kterými je čelo potaženo. Elegantní barvy a kvalitní materiály jsou samozřejmostí.

 

Dobrá matrac je nezbytná

Kvalitní a vydatný spánek však nezaručí jen postel, ale i vhodné hotelové matrace. K tomu, aby se klient cítil pohodlně a komfortně je nezbytné, aby byli kvalitní, nevyležené a splňovala hygienické normy. I na základě toho se host rozhodne, zda zařízení navštíví znovu, nebo v něm zůstane ne příliš pozitivní zkušenost z pobytu. Naše společnost nabízí pěnové, pružinové a matrace s taštičkovými pružinami. Jsou vyráběny z kvalitních látek, mají dostatečnou odolnost, pružnost a vyznačují se pohodlností, důkazem čehož je zpětná vazba od zákazníků. V případě potřeby je matrac použitelná oboustranně, čili se jí zvyšuje životnost. Nabízíme jej v různých rozměrech a materiálových provedeních. K dispozici jsou také matracové toppery.

 

Doporučujeme konzultaci

Koupí hotelového nábytku a matrací doporučujeme osobně konzultovat s našimi odbornými prodejci. Dozvíte se také další výhody, ale i detaily, kterými se vyznačují naše produkty. Navíc je nutné si uvědomit, že se v tomto případě jedná o dlouhodobou investici, proto je důležité projít s odborníky každou stránku, prohlédnout si produkty na vlastní oči a rozhodnout se správně.

Společnost Horeca textil se snaží vycházet vstříc zákazníkům po všech stránkách. Naší výhodou je, že klient najde vše pro svůj hotel či restauraci pod jednou střechou. Vyznačujeme se kvalitními výrobky, bezkonkurenčními cenami a rychlým dodáním, což je jedna z našich největších deviz.

 

Společnost HORECA textil je zde pro vás se vším, co potřebujete pro své zařízení. Proto nás neváhejte kontaktovat.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.