Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

I ložní prádlo přispívá ke zdravému a klidnému spánku.

Naše povlečení ocení i nejnáročnější klienti

 

Dobrý spánek je základem správného fungování lidského těla během celého dne. Jeho předpokladem je nejen vhodná a pohodlná matrace, dostatečně velká postel, ale i čisté a voňavé prádlo. Tak lze zajistit ideální odpočinek, kdykoli ho potřebujete. Je důležité, aby jste kromě klidného místa na snění měli zabezpečené i vhodné ložní prádlo. Pokud se rozhodnete pro produkty z oblasti hotelového textilu od naší společnosti, dostanete do rukou kvalitu za výhodnou cenu a navíc interiér pokoje vašeho zařízení dostane nádech exkluzivity a kvality. Hotelové povlečení patří obecně k nejpoužívanějšímu hotelovému textilu. Častým používáním a následným praním se však může rychle opotřebovat. Proto je důležité, aby bylo vyrobeno z kvalitního materiálu, který vydrží i neustálou použivatelnost. Naše společnost vyrábí hotelové povlečení ve dvou materiálových provedeních. Klasické bavlněné patří k nejvyhledávanějším. Hebkost a jedinečnost bavlny je známa po mnoha staletí, proto je pochopitelné, že tento materiál využíváme i při šití ložního prádla. Povlečení vyrábíme z velmi kvalitních mykaných a česaných přízí. Zároveň procházejí procesem sanforizace a mercerizace. Jde o povrchovou úpravu látky, která se tímto krokem zušlechťuje. Pro zákazníky nabízíme model bez vzoru nebo s proužkem v různých rozměrech. Tím, že povlečení je z kvalitního materiálu, můžete se spolehnout na dlouhou životnost i při častému používání. Hoteliéři a majitelé penzionů jistě ocení i snadnou údržbu. Tak dochází k šetření nejen času, ale i finančních prostředků. Dalším bonusem je možnost ušití povlečení na míru jakéhokoliv rozměru. Výhodou je i nízká mačkavost.

sizer

Vyberte si několik variant

Pokud se rozhodnete pro koupi bavlněného povlečení, máte možnost vybrat si ze širokého portfolia, které naše firma nabízí. Povlečení Domestic patří k nejjednodušším modelům, nakolik je vyráběn bez vzoru. Tím pádem je i nejlevnější. K vyšším standardům patří povlečení Percal. Ten ve srovnání s předchozím také nemá vzor, avšak díky česané přízi a saténové vazbě se vyznačuje exkluzivitou, kterou vaši hosté rozhodně ocení. I další povlečení typu Roma, Verona či Milano nesou nálepku kvality a exkluzivity. Rozdíl je pouze ve velikosti proužku. Ten je v 0,4 cm, jedno a dvoucentimetrovém provedení.

 

Mnozí hoteliéři by rádi při zařizování svého pokoje preferovali barevné provedení povlečení, které by ladily například se stěnami či nábytkem. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, na výběr máte řadu Atlas v krémové, zlaté, modré a zelené barvě. I při těchto produktech platí, že jsou mimořádně kvalitní a esteticky působí velice zajímavě.

 

 

Posuňte se o level výš

Pokud chcete posunout pohodlí a vybavení zařízení na ještě vyšší stupínek, doporučujeme nahradit bavlněné povlečení směsovým. Jde o jedinečnou kombinaci přírodní bavlny a polyesterových vláken. Můžete si zvolit, zda chcete poměr 50 na 50 (50% bavlna a 50% polyester) nebo 80% bavlny a zbytek polyesteru. K dispozici jsou jedno a dvoucentimetrové pásky. A jaká je výhoda směsových povlečení? Právě tento druh ložního prádla využívají hotely v západních zemích. Povlečení je jemné, málo se krčí a výhodou je také jejich rychlé sušení po vyprání. I při směsových platí, že je dokážeme ušít přímo na míru dle požadavků zákazníka.

 

Výběr vhodného textilního prádla je stejně důležitý jako další aspekty v oblasti vybavení hotelů a penzionů. Proto doporučujeme koupi povlečení konzultovat s našimi odbornými prodejci, kteří vám ochotně odpoví na vaše otázky.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.