Využijte naší bezkonkurenční nabídku

 

Zlevnili jsme všechno zboží až do 20%!

 

Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Otřepaná fráze je stále aktuální a zvláště v těchto dnech a týdnech. Současná globální pandemie koronavirus ovlivnila celý svět. Těžkým obdobím procházejí všichni. Jednotlivci, velké firmy, ale i malí podnikatelé. Avšak i v této složité době mnoho společností funguje a výjimkou nejsme ani my. Neustále myslíme na naše zákazníky, a proto jsme si pro ně připravili jedinečnou akci, jaká v desetileté historii firmy HORECA TEXTIL ještě nebyla. Nabízíme vám velké slevy, které vystřelili až na úroveň 20%. Přestože jsou všechny hotely, penziony, chaty či podobné podniky momentálně uzavřené, po opětovném otevření můžete své zákazníky překvapit zcela novým textilním vybavením, které bude jednoznačně vaším esem v rukávu. Tedy kdy je lépe zařídit vaší provozovnu, když ne teď?

 

Náš ubrus - správná volba!

Které produkty jsme zlevnili? Odpověď je stručná a velmi jednoduchá. Všechny. Ať už si vyberete restaurační ubrusy, návleky na židle, mašle, nebo jiný hotelový textil a další doplňky, na každém produktu dokážete ušetřit i několik desítek eur. Našich klientů bezpochyby nejvíce potěší slevy až ve výši 20% na mimořádně oblíbené restaurační ubrusy , které mají jedinečné užitné vlastnosti, teflonovou úpravu a jsou snadno skladovatelné . Jsme přesvědčeni, že vás osloví i široký výběr barev, které dokonale sednou do vašeho interiéru. Tmavé, světlé, výrazné, či nenápadné. Určitě si každý vybere.

 

Potahy na židle

Chcete dokonale dotvořit interiér vaší restaurace? Toužíte vyšperkovat svatební sál a chybí vám třešnička na dortu? Co tak vybrat si potahy na židle ve velmi výhodné ceně? Ať už se rozhodnete pro klasický nebo elastický, své hosty rozhodně potěšíte. Potahy jsou už na první pohled elegantní a mají nádech luxusu. Díky hrubší látce přes ně neprosvítá světlo, obsahují ekokůže, díky čemuž se netrhají na parketách a jiných nerovnostech. I při tomto produktu platí, že je snadný na údržbu, jednoduchý na skladování i praní. Při správném manipulováni a skladování vám vydrží několik let. Potahy na židle nyní nabízíme v mimořádně výhodné ceně. Elastické i látkové, každý najde ten svůj.

 

Využijte i další produkty

Výhodná akce se však týká i dalších produktů. Například výrobky pro wellness, jako jsou plachty, osušky, župany, pantofle, pořídíte za mimořádně výhodné ceny. Také banketní sukně  se mohou stát výkladní skříní vaší firmy. Možná nehledáte ubrusy a jiné textilní produkty, ale rádi byste si pořídili stylové doplňky. I na tuto možnost jsme mysleli a nabízíme vám různé mašle, príručníky či výrobky z jutoviny. Slevy mají různou výšku a určitě vás potěší. 

A pozor! Exkluzivní pulírka na utírání nebo čištění sklenic a porcelánového nádobí z čisté bavlny by neměla chybět ani v jedné restauraci. Využijte nyní mimořádnou cenu na tento produkt, který nezanechává chloupky a dokonale vyčistí a i vyleští každou sklenici, talíř a jiné nádobí. Při koupě tohoto produktu budete určitě spokojeni.

 

Jak vidíte, kvalitní hotelový a restaurační textil můžete v době současné krize sehnat rychle a především levně. Kompletní nabídku najdete na našem webu. Naše rada ale zní: Neváhejte a rychle se nám ozvěte. Nabídka totiž platí pouze do vyprodání zásob.

 

Newsletter