Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Zařiďte plesový sál našimi produkty

Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a bezkonkurenčními cenami.

 

Plesová sezona je v plném proudu a milovníky masopustu potěší, že ta letošní trvá poměrně dlouho. Také v roce 2019 existuje mnoho trendů a tipů, jak se nejlépe obléci na zábavu, jaký účes či outfit zvolit, případně jaký doplněk bude originální. Organizátoři plesů a majitelé provozů zase dbají na to, aby byl interiér sálu dokonale vyzdoben, protože vkusně zařízený prostor ve spojení s příjemnou hudbou umocní návštěvníkům zážitek z plesu. Provozovatele se snaží v rámci možností myslet na každý detail, počínaje ubrusy až po výzdobu na stolech. A právě ubrusy jsou jedním z nejdůležitějších aspektů celého interiéru

sizer

Pokud uvažujete o dokonalém a přitom kvalitním ubrusu, naše společnost vám nabízí několik druhů. Ty osloví nejen elegantním designem, ale díky kvalitním látkám jsou lehké na údržbu. Jednou z jejich největších deviz je bezkonkurenční cena. Ubrusy jsou šité v různých barevných provedeních. Co se týče rozměrů, ty si zvolí samotný zákazník. Kvalitní látka zajišťuje jejich snadnou údržbu i jednoduché skladování, které zase jde ruka v ruce s dlouhou životností. Právě tento faktor klienti dlouhodobě oceňují. Vybrat si můžete z klasických nebo kulatých ubrusů, které šijeme až do průměru 320 centimetrů.

 

Ne vše se točí jenom kolem ubrusů. Účastníky plesu zaujmou zajisté i návleky na židle. Ty naše splňují přísná kritéria na kvalitu i celkový design. Klientům doporučujeme především elastické, ale v nabídce jsou i klasické. Elastické jsou vyrobeny z hrubší látky. I zde platí, že jsou lehké na údržbu a tím dochází k šetření finančních prostředků. Jelikož ve většině případů bývají židle oblečené do barevné sukně, v naší nabídce najdete různá barevná provedení. Záleží jen na poptávce klienta. Zákazníci oceňují rovněž ukončení návleku ekokůží, která zabraňuje jeho protržení. Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů a neustálé plnění jejich požadavků. Proto jsme do našeho portfolia zařadili i výrobu elastických návleků na stoly za jedinečné ceny. Z nabídky si můžete vybrat různé tvary, dokonce i návleky na stand-by stoly či koktejlové ubrusy. Výhodou je široký výběr barev, kterými můžete dokonale dotvořit celkový dojem.

 

 AKCE: Naše společnost nyní nabízí akci. Koktejlový stůl spolu s elastickým návlekem za cenu 1768 kč. Výhodou stolu je snadná manipulace a dlouhá životnost látky. Stejně tak klient ocení snadnou údržbu, ekokůže proti protržení či výhodu v tom, že daný návlek se nemusí žehlit.

 

Důležitým elementem plesové zábavy jsou rautove sukně. Mají různé typy řasení. I v tomto případě nabízíme několik barev a materiálů. Výhodou je i samořasení. V naší nabídce najdete kromě zmíněného vybavení restaurací i různé doplňky - jako mašle, čepice na stoly, štoly a další elementy, s nimiž bude váš sál dýchat atraktivitou, čistotou a elegancí.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.