Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Vyzkoušejte nové barvy naší nabídky

Plesová zábava dostane jedinečný rozměr.

 

Období po vánočních svátcích je známé jako masopust, spojený se zábavou a organizováním různých plesů, bálů či veselic. Mnozí si tento čas velice oblíbili a těší se na zábavu při dobré hudbě a občerstvení. Dámy chtějí mít krásné róby, pánové elegantní obleky. I v samotných  restauracích, hotelích a dalších provozech, kde se tyhle akce konají, touží, aby byl jejich interiér zařízen co nejvkusněji. Proto vybírají takové textilní produkty, které jsou nejen designově elegantní, ale i kvalitní. Naše společnost nabízí kombinaci právě těchto dvou faktorů.

sizer

Vyzkoušejte něco nového

Mnozí hoteliéři a majitelé restaurací pravidelně sledují aktuální módní trendy a novinky na nadcházející plesovou sezónu. Naše společnost jim usnadní výběr mimořádně bohatou nabídkou produktů v různých velikostech, střizích a barevných variacích. Jejich užitné vlastnosti znají nejen stáli zákazníci, ale i ti noví. Kromě kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyráběny, se prezentují i jedinečným designem, kteří hosté oceňují již celou dekádu. Kromě standardních barev, které si můžete prohlédnout na naší stránce, dáváme do pozornosti i nové.Klasickou bílou rozhodně nic nezkazíte, ale jedinečné elegantní barevné provedení v podobě švestkového, tmavě-šedého nebo černého odstínu bude novinkou, která dokáže ohromit a příjemně šokovat.

 

 Ubrusy na každou příležitost

O ubrusech z naší společnosti jsme již psali. Nicméně není na škodu připomenout, že mají celou řadu chvályhodných vlastností, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, charakteristické snadnou údržbou, skladováním a tedy i dlouhou životností. Přibývá nabídka výše zmíněných odstínů: švestkový, tmavě-šedý či černý.  Je jen na samotném klientovi, zda si vybere bavlněný nebo bavlněno-polyesterový. Kvalita a výhodná cena ho přesvědčí, že si vybral správného dodavatele. U našich zákazníků se těší oblibě kulaté ubrusy. Nedělá nám problém ušít je až do průměru 320 centimetrů. A co je nejdůležitější, ubrus nebude "zdobit" zašití středem. Navíc mají teflonovou úpravu, to znamená, že nesají tekutinu.

 

Jedinečné potahy na židle

Dávku luxusu, elegance a noblesy podtrhnou ve vašem zařízení potahy na židle. I zde jsme zařadili nové odstíny. Už na první pohled působí exkluzivním dojmem, méně se špiní a mají identické vlastnosti jako ty v bledé barvě. Co je však nejdůležitější, cena je stejná u všech potahů bez ohledu na barvu.Naše rozšířené portfolio barev neobešlo ani potahy na stoly nebo koktejlové stoly. Tmavé barvy i v tomto případě působí mimořádně elegantně. Součástí látkových potahů je stuha v identické barvě. Látka je hrubší a obsahuje teflon, čili platí pro ní stejné kvalitativní vlastnosti, jako u výrobků zmíněných výše. A pozor, pokud chcete ušít atypický rozměr na váš stůl, určitě se po konzultaci umíme dohodnout.

 

Náš tip: Chcete ochránit potah na stůl před znečištěním, případně poškozením? Objednejte si u nás elastickou čepici . Ta dokonale ochrání ubrus a příjemně dotvoří interiér. A jakou barvu si zvolíte? To je jen na vás. Z naší nabídky si určitě vyberete. 

 

Nezapomeňte na doplňky

Novinky v oblasti barev neobešli ani na první pohled nenápadné, ale o to krásnější doplňky v podobě mašlí na židle. Někteří klienti možná budou řešit dilema, zda si vybrat látkové nebo elastické, ale výsledný efekt bude při obou bezpochyby stát za to. Jsou vyráběny z látky s teflonovou úpravou. Pokud si vyberete elastické, snadno je natáhnete na jakoukoliv židli, tím pádem je jejich nasazení velmi jednoduché a flexibilní.

 

 

Jak je vidět, hotelový a restaurační textil ve vašem provozu hraje důležitou roli. Neustálé rozšiřování našich služeb je důkazem toho, že se snažíme nabídnout klientům co nejširší škálu produktů v různých provedeních za výhodné ceny. Proto i krásné nové barvy určitě potěší vaše hosty. A textilní produkty navíc můžete využít kdykoliv. Nejen během masopustu, ale i přes rok.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.