Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Polštáře a přehozy jako zlatý bonus

I obyčejný pokoj může být neobyčejný

 

Detail, který nepřehlédnete

 

Hotelový pokoj nemusí být jen obyčejná postel s přikrývkou, jednoduchým polštářem a fádní dekorací. Pokud si chcete klienta získat, dopřát mu jistý zážitek, tak ji zkuste povznést, dbát na každý detail a přesvědčit ho, že právě vaše zařízení mu dodává pocit domova. Nemusí jít přitom vyloženě o luxusní hotel. I "obyčejný" penzion umí nadchnout a je tedy na vás, kolik času, energie a v neposlední řadě i finančních prostředků míníte do vybavení investovat. Dáváme vám tip, jak vdechnout hotelovému pokoji vůní exkluzivity a luxusu.

sizer

Když otevře host dveře do pokoje, hned si jej očima přeměří. Jeden pohled směřuje na postele, další na okno a nábytek.  Ustlané postele můžou hodně znamenat. První dojem je moc důležitý. Proto obyčejné lůžko oživte originálním polštářem z naší nabídky. Polštářek zaplní prostor, nevtíravě doplní postel a potěší oko hosta.

 

Dekorační polštáře mají nejen estetickou, ale i užitkovou funkci. Z naší nabídky si můžete vybrat dvě základní velikosti.

Zajímavým doplňkem hotelového pokoje jsou přehozy na postel (https://horecatextil.cz/category/hotelove-prehozy-na-postel-51). Při správném výběru dokonale sednou do interiéru a přestože neplní významnou funkci, host jejich přítomnost jistě ocení především z estetického hlediska.

 

Materiálové provedení

Není třeba připomínat, že materiály, ze kterých vyrábíme naše jediněčné produkty, jsou mimořádně kvalitní. Zákazník má při koupě zboží garanci, že dostává do rukou výrobek, který splňuje ty nejpřísnější pravidla. Polštáře a přehozy vyrábíme z pevných látek, které se využívají na hotelový nábytek - konkrétně na křesla a sedačky. A to je znak, že dané látky jsou mimořádně odolné vůči opotřebení. A protože polštáře a přehozy jsou neustále používány, musí být ušity tak, aby měly co nejdelší životnost. Vědecké zkoušky přeukázaly, že vydrží až neuvěřitelných sto tisíc stěrů. Takže při koupě polštářů a přehozů máte jistotu, že vaše investice nebude krátkodobá.

Vyrábíme je ve třech materiálových provedeních. Standardní NATUR - jde o stoprocentní polyester. Polštáře v tomhle materiálovém provedení mají gramáž 250 g / m2. Jsou vysoce odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Přehozy mají zase gramáž 600 g / m2.

VELVET- na dotek velmi příjemná látka, připomínající samet. Velmi lehká na údržbu, chráněna před opotřebením. Je pružná a má jemně chloupky. Při výrobě polštářů je gramáž 260 g / m2, u přehozů 610 g / m2. Velvet látky jsou charakteristické přívlastkem Water Repellent. Při rozlití tekutiny voda nevsákne dovnitř, ale zůstává na povrchu, a tím nedochází k navlhnutí textilie. S podobnými vlastnostmi jsme se setkali již při ubrusech. ROYAL - nejtlustší a nejluxusnější látka. Výrobky z tohoto materiálu působí mimořádně elegantním dojmem a ocení je i ty nejluxusnější hotely. Polštáře a přehozy jsou charakteristické vzorem, připomínajícím plyš. Ještě doplníme, že při polštářích je gramáž 380 gramů látky na metr čtveřeční, při přehozech až 730 gramů.

 

Jak si vybrat správný produkt?

Polštáře šijeme ve dvou rozměrových provedeních. Vybrat si můžete: 30x50, nebo 40x40 centimetrů. Pokud by jste měli zájem o jiný rozměr, možná i atypický, umíme ho ušít. Ale větší rozměry do hotelového pokoje příliš nedoporučujeme. Mohly by totiž působit až příliš dominantně. Ty jsou vhodné spíše k sedacím souprávám. Naše polštáře jsou ukončeny zipem, který je zašitý. To znamená, že polštář můžete používat z obou stran. Zip není vidět a ani vás netlačí. Jde o zajímavý detail, který určitě lze vyzvednout. Polštář si můžete objednat s výplní nebo bez ní. Pokud si objednáte kompletní polštář s výplní, určitě oceníte jeho jemnost a příjemný pocit na dotek. Jde totiž o kvalitní Rounové výplně v hmotnosti 300 gramů. A co je jeho výhodou? Polštář je stejný, pevný a i při častém používání prakticky nemění tvar. Každá výplň je pečlivě vážená, aby byla přesná gramáž, která je uvedena v popisu produktu.

Když se přistavíme u přehozů, možná jste si povšimli poměrně vysokou gramáž materiálu. Je to proto, že spodní část přehozu tvoří speciální prošívaná látka, která se využívá na matracové potahy. Přehoz je navíc pěkně ukončen pěticentimetrovým lemem směrem dovnitř. Když ho narovnáte na postel, není vidět jeho spodní část. Působí jednolitě. Pokud bychom do přehozů nedávali zmíněnou látku, působil by až příliš jednoduše. Expresivně řečeno, jako hadr. Práce na takto dokonalém a mimořádně pečlivém ušití přehozu není jednoduchá. Ale výsledkem je luxusní produkt, jehož estetické vlastnosti již byly zmíněny výše. Přehozy díky takovéto technologii pěkně drží tvar, nemačkají se a jsou pevné.

 

Nekolik čísel

Co se rozměrů týče, o velikosti polštářů jsme se již zmínili. Přehozy lze zakoupit jako úzké pásy nebo přehozy ve větší šíři. Při přehozu jde o základní šířku 58 centimetrů. Délku si už následně vyberete podle uvážení. Může jít přitom o délku 140, 150, 220 nebo 240 centimetrů. Na klasické jednolůžkové postele je vhodná délka 140 centimetrů. Rozměr 58x150 nabízíme na postel o rozměru 90x200 cm. Rozměr 58x220 na postele 160x200 cm a největší přehoz z naší nabídky 58x240 na největší postel 180x200 cm. Základní pás naší nabídky je tedy široký 58 centimetrů, ale v případě zájmu umíme ušít i jiný rozměr.

 

Tip na závěr

Při zařizování interiéru vašeho ubytovacího zařízení hraje významnou roli výše nákladů. Když si všechno proměníme na drobné, tak celková cena za lůžko se pohybuje od 392 kč bez DPH. V této ceně je zahrnut přehoz dle vašeho výběru a dekorační polštář s výplní. Jde o bezkonkurenční cenu za jediněčný výrobek, který je ručně šitý přímo v naší společnosti. V případě potřeby a odborného poradenství nás neváhejte  kontaktovat .

 

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.