Potahy na židle

 

Nedílnou součástí každé svatby, plesu, oslavy, kongresu, banketu je také doplněk ke stolování a to návlek na židli. Návleky můžeme rozdělit do dvou základních kategorií.

 

 

Potahy látkové šité na míru

 - jsou správnou volbou pro zákazníka, který doceňuje elegantní střih (model) dopasování do tvaru židle, možnost si vybrat z různých druhů látek (jednobarevných nebo vzorovaných) a samozřejmě široké škály barev návleků. V naší firmě se zabýváme profesionálními návrhy na každý typ židle. V nabídce máme několik zajímavých modelů, u kterých víme kombinovat střihy. V základních verzích vyrábíme návleky s polyesterových látek, které jsou jednoduché na údržbu. V nabídce také máme látky iz teflonovou (voděodolnou) úpravu. Tyto typy látek jsou velmi oblíbené i při ubrusové textiliích. Při těchto typech látek používáme nižší gramáž, která více vyhovuje pro návleky. Výhodou je použití jednotné struktury materiálu a barevnosti. (Ubrusy-návleky). Návleky se vyrábějí iv kratších střihových verzích, hlavně z důvodu znečištění původního potahového materiálu nebo se jimi dá efektivně změnit interiér bez nutnosti výměny židlí.

Návleky elastické

- elastické návleky se vyznačují hlavně jednoduchou údržbou a jednoduchým skladováním. Z toho důvodu to ocení zákazníci, který květnu časté využití návleků. Návleky můžete prát v pračce bez nutnosti čistírny a skladování volně v krabici bez nutnosti žehlení. Tím pádem se Vám prvotní investice rychle vrátí.
 
elastický návlek vyráběný na míru - naší výrobou Vám dokážeme zajistit výrobu elastického návleku na jakoukoliv židli. Při návlecích které se dovážejí z Asie je nevýhodou že pasují pouze na jeden typ židlí (banketové-kongresové). Natáhnete je i na restaurační židli ale může již docházet k většímu napínání, případně nedokonalému natažení látky. Objednáním návleku u nás, budete mít návlek vyroben přesně na Vaši židli.

Pozor na gramáž látky a ukončení

- konkurenční návleky vyráběné v Asii jsou z méně kvalitní elastické látky a s ukončením, které se může rychle trhat. Nízká gramáž látky má za následek rychlé roztrhání při ostřejším předmětu (prsten, pásek) a nevýhodou je prosvítání tenké látky. Naší specializací je výroba z hrubších elastických látek (gramáž 350), při nichž se eliminuje rychlé poškození, prosvítání návleku. Ukončení návleků vyrábíme našitím ochranných ekokůže, které zabraňují protržení při podlahách jako jsou dlažba, parkety.

Newsletter