Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Nedílnou součástí každé svatby, plesu, oslavy, kongresu, banketu

Potahy na židle

 

 

Nedílnou součástí každé svatby, plesu, oslavy, kongresu, banketu je také doplněk ke stolování a to návlek na židli. Návleky můžeme rozdělit do dvou základních kategorií.

sizer

Potahy látkové šité na míru

 - jsou správnou volbou pro zákazníka, který doceňuje elegantní střih (model) dopasování do tvaru židle, možnost si vybrat z různých druhů látek (jednobarevných nebo vzorovaných) a samozřejmě široké škály barev návleků. V naší firmě se zabýváme profesionálními návrhy na každý typ židle. V nabídce máme několik zajímavých modelů, u kterých víme kombinovat střihy. V základních verzích vyrábíme návleky s polyesterových látek, které jsou jednoduché na údržbu. V nabídce také máme látky iz teflonovou (voděodolnou) úpravu. Tyto typy látek jsou velmi oblíbené i při ubrusové textiliích. Při těchto typech látek používáme nižší gramáž, která více vyhovuje pro návleky. Výhodou je použití jednotné struktury materiálu a barevnosti. (Ubrusy-návleky). Návleky se vyrábějí iv kratších střihových verzích, hlavně z důvodu znečištění původního potahového materiálu nebo se jimi dá efektivně změnit interiér bez nutnosti výměny židlí.

 

Návleky elastické

- elastické návleky se vyznačují hlavně jednoduchou údržbou a jednoduchým skladováním. Z toho důvodu to ocení zákazníci, který květnu časté využití návleků. Návleky můžete prát v pračce bez nutnosti čistírny a skladování volně v krabici bez nutnosti žehlení. Tím pádem se Vám prvotní investice rychle vrátí. Elastický návlek vyráběný na míru - naší výrobou Vám dokážeme zajistit výrobu elastického návleku na jakoukoliv židli. Při návlecích které se dovážejí z Asie je nevýhodou že pasují pouze na jeden typ židlí (banketové-kongresové). Natáhnete je i na restaurační židli ale může již docházet k většímu napínání, případně nedokonalému natažení látky. Objednáním návleku u nás, budete mít návlek vyroben přesně na Vaši židli.

 

Pozor na gramáž látky a ukončení

- konkurenční návleky vyráběné v Asii jsou z méně kvalitní elastické látky a s ukončením, které se může rychle trhat. Nízká gramáž látky má za následek rychlé roztrhání při ostřejším předmětu (prsten, pásek) a nevýhodou je prosvítání tenké látky. Naší specializací je výroba z hrubších elastických látek (gramáž 350), při nichž se eliminuje rychlé poškození, prosvítání návleku. Ukončení návleků vyrábíme našitím ochranných ekokůže, které zabraňují protržení při podlahách jako jsou dlažba, parkety.

 

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.