Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Pracujeme naplno. Spoznejte naše jedinčné novinky

Interiér s nádechem luxusu? Určitě ano

 

Těžké období okořeněné rozšířeným sortimentem

 

Portfolio našich produktů se opět rozrostlo a nabídka společnosti Horeca textil je zase o něco bohatší. Reagujeme tak na poptávku klientů, kteří již léta oceňují naše výrobky, pečlivě vyráběny z kvalitních materiálů. Ne, pandemie nás nezastavila. Právě naopak. Využili jsme situaci a představili novinky, které nás mohou posouvat. Kromě nového webu jsou to i konkrétní produkty pro zákazníky. Ty se mohou zařadit k výkladní skříňí naší firmy.

sizer

Aktuální situace v hotelovém průmyslu, službách, gastro provozech a wellness je doslova kritická. Provozy jsou uzavřené již několik měsíců a přestože přichází od státu pomoc, ta je v mnoha případech nepostačující. Pro několik podniků znamená současná krize bankrot. O problémech v těchto segmentech se napsalo už hodně, ale je nutné si uvědomit, že trpí i další oblasti, různí subdodavatelé a externí firmy, zásobující zmiňované podniky. Stejně tak prochází mimořádně náročným obdobím i segment horeca. Objednávky poklesly o desítky procent, šicí stroje pracují v omezeném režimu a zaměstnanci nevědí, zda aktuální směna v práci není jejich poslední. Navzdory náročné situaci jsme v naší firmě nezaháleli a během krizového období plného nejistoty jsme pro vás připravili několik novinek, které, věříme, oceníte.

 

Vše jsme shrnuli do sekce dekorační textil. Zaměření jsme upřímili na závěsy a záclony, které mají mnoho užitných vlastností a navíc velmi příjemně oživí interiér. Totéž platí pro přehozy a polštáře, vyrobené z jediněčných materiálů.

 

Začněme hotelovými závěsy. Když otevřete dveře hotelového pokoje, váš první pohled zřejmě směřuje na okno. Doporučujeme proto takové záclony a závěsy, které prozradí, že byly pečlivě vybírány a do daného prostoru se hodí po estetické stránce. Závěsy nabízíme ve dvou základních verzích. Blackout působí již na první pohled majestátně. Kromě elegantního vzhledu, snoubícího se s luxusem, přinášejí i velkou výhodu v podobě 95-procentního zatemnění prostoru. I proto jsou vyhledávány hoteliéři, kteří je využívají ve svých zařízeních. Takové honosné závěsy prakticky nepropouštějí světlo, což ocení klienti, pracující především v noci, nebo hotely, které poskytují služby  na frekventovaných periferiích měst. Jak se dá docílit taková zatemněnost? Závěsy Blackout mají důmyslně všitou polyamidovou vrstvu. Kromě toho je potřeba vyzvednout jejich akustické vlastnosti. Díky dostatečně silné vrstvě materiálu dovedou výrazně snížit hluk. Zmíněné výhody ještě nejsou ty poslední. V létě jistě oceníte, když nepropustí do pokoje sluneční paprsky a tím velké horko. V zimě naopak zadržují teplo v pokoji. Pokud ještě zvolíte správné barevné provedení, závěsy se stanou nejen užitkovým, ale taky výborným estetickým doplňkem každého interiéru. Závěsy Blackout nabízíme ve třech různých kategoriích.

 

KATEGORIE STANDARD

Jsou vyrobeny z kvalitní polyesterové látky, která je stejná na obou stranách. Jejich výhodou je systém uchycení na háčky Microflex, což znamená snadnou údržbu. Před praním není nutné háčky sundávat. Závěsy jsou ukončeny olověným těžítkem na každé straně. Látka je hrubá, ale hebká a mimořádně kvalitní. Je lehká na údržbu, praní i skladování. Jak již  bylo zmíněno, má výborné stínící a tlumící funkce, což ocení kromě majitelů hotelů také jejich  návštěvníci.

 

KATEGORIE GRANDE

Ve srovnání s kategorií STANDARD jsou produkty Grande vyrobeny z hrubší látky. Na pohled i dotek působí elegantně a luxusně. Látka má lehký vzor, který působí nevtíravě a luxusně. Ostatní vlastnosti ve srovnání se standardem jsou identické.

 

KATEGORIE PRESTIGE

Pro nejnáročnější klienty nabízíme závěsy kategorie PRESTIGE. Jsou vyrobeny z hrubé látky o gramáži až 330 g. Nádech luxusu ucítíte již při prvním doteku. Působí majestátně a stylově, snadno se přizpůsobí každému interiéru.

 

Druhou kategorií mezi závěsy je DIMAUT . Má o něco nižší propustnost světla, ale 75% zatemnění je řadí mezi vyhledávané produkty v daném odvětví. Závěsy DIMAUT jsou vhodné do hotelových salonů, ale i menších penzionů. Využití najdou také v klasické ložnici.

 

Poslední kategorií mezi závěsy jsou dekorační závěsy . Jde o nejlevnější alternativu, nakolik je jejich gramáž nejnižší. Vhodné jsou do společenských sálů, ale mimořádné oblibě se těší zejména v restauracích,  nebo jiných gastro provozech. Rozhodnout se můžete mezi lesklým a matným provedením.

I tato verze závěsů je snadná na údržbu a skladování.

 

Všechny závěsy z naší nabídky vyrábíme v různých velikostech a barevných provedeních. Výběr doporučujeme konzultovat s naším obchodním oddělením.

 

Další novinkou v našem portfoliu jsou hotelové záclony - voály. Ty krásně dotvoří interiér každého pokoje a při správném výběru dokonale doladí jeho zařízení. Nabízíme je ve dvou variantech. Tenčí v gramáži 40 g je průsvitná, čili propouští světlo. Díky ní si můžete vychutnat pohled z oken hotelu, což ocení zejména provozy, situované v horském prostředí, anebo zajímavým výhledem na okolí. I v tomto případě šijeme záclony s ukončením na háčky Microflex, díky čemuž jsou lehké na údržbu.

 

Hrubší látka a větší zatemnění. To jsou voály v gramáži 70 g. Z toho logicky vyplývá, že jsou méně průhledné. Tento produkt nabízíme ve standardní bílé barvě, ale v případě zájmu jej umíme vyrobit i v jiném barevném provedení.

 

Změňte obyčejnost na zážitek

Při představování novinek jsme nezapomněli ani na postele, další důležitou věc každého ubytovacího zařízení. Pro naše zákazníky jsme připravili dekorační polštáře  různých vzorů a barev. V kombinaci se závěsy, záclonami, přehozy a celkovou racionálně zvolenou podobou interiéru dokonale dotvoří kouzlo každého hotelového pokoje. K tomu si můžete objednat i kolejnicové systémy  na správnou montáž. Odborní prodejci vám rádi pomohou s konzultací a návodem na instalaci.

 

Podobně jako při závěsech či voálech, i v tomto případě si můžete vybrat z několika alternativ.

Dekorační polštáře kategorie Natur patří k základnímu modelu. Jsou vyrobeny z nejtenčí látky, která se vyznačuje vysokou odolností, a jako u většiny našich výrobků, i snadnou údržbou.

Vyšší standard představují polštáře třídy Velvet. Kromě hrubší látky, ze které jsou vyrobeny, se vyznačují jediněčnou vlastností. Díky technologii water repellent se rozlitá tekutina nedostane dovnitř. Tím pádem se zvyšuje jejich životnost a snižují  náklady na údržbu.

Vyroben z nejhrubší látky, nejvíce exkluzivní, doplněný o vzor. Takový je polštář kategorie Royal, který se hodí prakticky do každé hotelové postele. Přináší dávku luxusu a při správném provedení dokonale zpříjemní interiér.

 

Všechny polštáře z naší nabídky umíme ušít na míru, i v atypických rozměrech. V případě potřeby si můžete u nás pořídit i povlečení na polštáře nebo kompletní povlečení i s výplní.

 

Toužíte ještě více vyšperkovat podobu hotelového pokoje? Zdá se vám, že máte již vše tip-top, ale přesto jen by jste ještě něco do interiéru přidali? Zkuste originální přehozy na postel. Zda si vyberete úzký dekorační pás, nebo přehoz ve větší šíři, určitě nebudete litovat. Váš pokoj tím zazáří a klienti to jistě ocení, ačkoli se může zdát, že jde pouze o detail. No obvykle záleží právě na maličkostech. Stejně jako při polštářích, tak i při přehozech, jsou tři kategorie identického názvu. Klasické přehozy Natur jsou nejlevnější, Velvet mají jedinečnou úpravu proti vstřebání tekutiny a Royal zase nadýchaný vzor. Všechny přehozy mají na rubu potahovou látku, kterou lze využít jako potah na matrace. Kvalita materiálů, ze kterých jsou vyrobeny, je samozřejmostí. Pro návštěvníka zařízení může být pobyt ve vašem zařízení zážitkem. Dopřejte mu ho.

 

Novinky roku 2021 v naší společnosti jsou skutečně zajímavé a esteticky působivé. Je proto jen na vás, pro který produkt se rozhodnete. Nabízíme vám profesionální poradenství, bezkonkurenční ceny a v případě zájmu umíme zdarma poslat i vzorek daných výrobků. Stačí kontaktovat naše obchodní oddělení  a určitě budeme hledat cestu k vaší spokojenosti.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.