Odpočívejte s našimi polštáři a přikrývkami

 

Kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

 

Spánek. Činnost, kterou má v oblibě zřejmě každý z nás. Kvalitní a zdravý odpočinek je totiž základem správného fungování organismu. Proto je důležité, aby jste kromě ideálního prostředí na relax měli i vhodné polštáře, matrace a přikrývky.

Ale ne u každého hotelového textilu máte jistotu, že jde o kvalitní výrobek, který je pozitivně nakloněn i k vašemu zdraví. Pokud se rozhodujete pro koupi hotelových produktů, jste na správné adrese. Naše společnost totiž nabízí klientům ideální hotelové textilie, které oceňují zákazníci již téměř dekádu let. Samotné polštáře, ale i přikrývky jsou vyráběny z kvalitních  materiálů, které jsou navíc antialergické. Hotelový textil od naší společnosti splňuje přísná kritéria, které ocení nejen poskytovatelé ubytovacích služeb, ale i hoteloví návštěvníci.

 

Proč naše polštáře?

Jak jsme již naznačili, výroba polštářů probíhá na velmi vysoké úrovni, o kterou se stará tím profesionálních pracovníků. Přípravu na výrobu charakterizuje nejdříve výběr kvalitních materiálů, následuje precizní výroba a závěrem i kontrola všech výsledných produktů. A právě kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost i při každodenním používání. Znečištění, které je běžným jevem u hotelového textilu, nemusí hned představovat velký problém. Polštáře jsou ušity tak, aby vydržely časté praní ve velkých průmyslových prádelnách. Klienti mimo jiné dlouhodobě oceňují jejich hřejivost a jemnost. Polštář PROFI dokonale zapadne do vybavení interiéru vašeho hotelového pokoje. Má vynikající tepelně izolační vlastnosti i designově potěší nejedno oko. Navzdory neustálému používání nemění tvar. Je totiž vyplněn speciálními syntentickými kuličkami. Ty lze v případě potřeby doplňovat přes zipový otvor. Vyrábíme je ve čtyřech velikostních provedeních, záleží jen na požadavku klienta.

 

Přikrývka PROFI

Při zařizování hotelového pokoje doporučujeme kromě polštáře i přikrývky PROFI. I zde platí, že kvalita je na prvním místě, díky čemu se prodlužuje životnost výrobku. Součástí téhle přikrývky je duté vlákno,  obsahující antialergické prvky. Přikrývky mají vynikající užitné vlastnosti, snadno se čistí, jsou jemné na dotek a hřejí. Klasické bílé provedení dokonale ladí s interiérem hotelového pokoje a jejich hebkost ocení všichni vaši klienti. Chcete-li ještě více zvýšit komfort ubytovaných hostů ve vašem provozu, doporučujeme koupi přikrývek s nižší gramáží. Ty jsou vhodné především pro použití během horkých letních měsíců. Výběr polštářů a přikrývek doporučujeme konzultovat s našimi odbornými prodejci.

Newsletter