Rautove sukně jsou důležitou součástí interiéru

 

Výběr rautových sukní nemusí být takový snadný.

 

Rautove sukně nebo skirtings (z angličtiny skirt-sukně), jsou neodmyslitelnou součástí restaurací, salónků nebo samotné svatební hostiny. Společenská sukně může být standardním vybavením interiéru, ale i "jednorázovou" svatební výzdobou stolu. Její výběr není snadný, byť na první pohled se zdá pravý opak. Samotná rautova sukně může navíc dotvářet celkový image podniku, proto by její výběr měl podléhat jistým pravidlům a nejlépe je poradit se v tomto směru se zkušenými hoteliéři, případně odborníky. Je mimořádně důležité, aby byla sukně šita na míru, v jiném případě se nemusí docílit celkový pozitivní dojem hodnocení ze strany hostů.

 

Jak si správně vybrat?

Již v úvodu bylo zmíněno, že výběr sukně nemusí být snadný. Kromě dizajnu nelze zapomínat na barvu. Na trhu je mnoho barevných provedení. Standardní bílá je klasická, vhodná prakticky pro každou příležitost. Barevné, a zejména rautove sukně v tmavých odstínech, jsou zárukou elegance a luxusu a hodí se především na večerní společenské akce. Mohou se například barevností přizpůsobit i logu vašeho provozu. V tomto směru se fantazii meze nekladou, jistá dávka experimentování je bezpochyby pozitivní.

Zákazník si může u nás vybrat sukni z libovolného materiálu, barvy a výroba je na míru. V případě zájmu umíme našít na sukni i vzor.

 

Naše nabídka

V mnoha hotelech se rautove sukně staly okrasou nebo přímo dominantou interiéru. Nabízíme je s různými typy řasení, dvěma druhy materiálu a barev. Proto dokáží uspokojit všechny klienty. Sukně vyrábíme v takových poměrech nařasení, aby se řasily samy. Produkujeme je v různých délkách a výškách dle požadavku zákazníka a co nelze opomenout, že klient je nemusí zažehlít, čímž ušetří množství času.

Sukně nabízíme ve dvou materiálových provedeních. Při Panama je k dispozici 70 druhů různých barev. Dalším materiálem je Gastro Light. Tyto sukně mají vyšší gramáž, ale i lepší fazónu. Je důležité zmínit se, že mají vnější teflonovou povrchovou úpravu, což znamená, že vylitý nápoj neznamená prakticky žádný problém. Stačí je jednoduše přetřít hadříkem, čili i v tomto případě dochází k šetření času i financí.

 

Druhy řasení

Všechny sukně vyrábíme s řasením. To rozdělujeme do čtyř tříd.

Řasení S1 je nejjednodušší a tím pádem i nejlevnější. Koupí sukně s řasením S1 rozhodně nic nezkazíte, ovšem zkušení hoteliéři a majitelé restaurací již preferují vyšší standard.

Řasení S2 je hustší, navýšení ceny je však minimální.

Řasení S3 patří již k vyšším standardům. Faldy na sukních jdou proti sobě, čímž se spotřebovává více látky na ušití dané sukně. Při její koupě budete určitě spokojeni, stejně tak, jako při řasení S4. Řasení je uděláno proti sobě, přičemž mezi jednotlivými záhyby jsou mezery. Ideální je, pokud si podíváte sukně v našem e-shopu.

 

Uchycení a další doplňky

Důležitým faktorem je i uchycení sukní. Mnozí zákazníci ze zdánlivě jednoduchého kroku vytvoří problém. Nejsou totiž vhodné žádné připínáčky nebo hřebíčky. Také v tomto ohledu existuje několik alternativ.

Rozhodně nejlepší verzí je suchý zip. V naší nabídce naleznete nalepovací pásku, kterou jednoduše nalepíte na hranu stolu. Pásku lze snadno nastříhat na 3-5 centimetrové kousky a na jeden metr stolu umístit přibližně 3-4 kusy. Problémem není ani roh stolu, je nutné jen odstřihnout větší rozměr. Důležité je, že pásky po odstranění nezanechávají žádné lepidlo. K suchému zipu prodáváme drsný nalepovací protikus. V nabídce máme balení s deseti metry pásky. Podstatné je i to, že sukně se na suchý zip výborně napájejí.

Druhou možností uchycení jsou klipsy. Jelikož jsou vyráběny z plastu, velmi snadno dochází k jejich opotřebení a tedy i zničení. Nevýhodou je, že na jeden metr sukně potřebujete přibližně 3-4 kusy. Tehdy doporučujeme uchycení suchým zipem. Klipsy nabízíme v různých provedeních a na jakoukoliv šířku stolu.

Našim zákazníkům nabízíme i originální věšáky. Jsou vhodné pro snadnou přepravu sukně, čímž se výrobek nepomačká. Na jeden věšák se vejde 7-8 metrů ušité sukně. Věšák je kovový a výhodou je jeho snadné a praktické odepínání. Ačkoli je vyroben z tvrdého materiálu, jeho životnost je dlouhá a poškození je při standardním používání prakticky nemožné.

Další nabídkou jsou obaly na sukně. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá i kvůli klasickému zipu. Díky obalu zůstává sukně čistá a není nutné ji žehlit.

Banketové sukně jsou tedy velmi důležitým detailem, který umí nejen potěšit oko hosta, ale má i mnoho užitných vlastností. Proto byste si její výběr měli dobře promyslet a poradit se s odborníky. První dojem je důležitý a v tomto případě to platí dvojnásob.

 

Newsletter