Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Svatební hostiny jsou po dlouhé době opět povoleny

Oživte váš svatební sál

 

Svatba. Mnozí s ní čekali více než rok. Některé páry jí víckrát odložili. Svatební sály ztichli, restaurace osiřely. Toto období nelze jinak nazvat, jen jako smutné. Nejistota, frustrace a mnohdy i hněv. Tvrdý zásah do plánů. Tolik negativ na jednom místě. Ale co nám všem zbývalo? Jedině čekat. Pandemie si nevybírala a i v tomto směru se pořádně vyzuřila. Trpělivost, která byla synonymem ostatního období,  se ale vyplatila. Stejně jako loni, tak i nyní, znamená léto jakési vysvobození. A svatební veselky se naplno rozběhly... Už bylo načase. Svateb je mnoho a ještě další budou...

sizer

S příchodem teplých dnů se i v České republice výrazně zlepšila pandemická situace. Zákazy a omezení se postupně uvolňují, restaurace, hotely a celkově gastro průmysl, povstává z popela. I když mnozí se obávají, co přinese podzim, v každém žije naděje, že se scénář z loňska opakovat nebude a další vlna pandemie nás nezasáhne vůbec, anebo bude výrazně slabší.

Zlepšení pociťují nejen provozy, ale i samotné manželské páry a jejich nejbližší. Po dlouhých měsících se mohou opět pořádat svatební obřady. I naše společnost netrpělivě čekala, kdy se tato oblast naplno rozběhne. Jak jsme se zmínili v předešlých článcích, během pandemie jsme nespali na vavřínech a připravili si pro majitele restaurací a svatebních sálů několik novinek.

 

Do nabídky jsme například zařadili exkluzivní a zejména cenové dostupné dekorační závěsy , určené přímo pro svatební sály a restaurace. V porovnání se závěsy blackout nenabízejí úplné zatemnění, proto jsou vhodné právě pro tento účel. Závěsy nabízíme ve dvou verzích - lesklé a matné. Jejich jediněčnost znásobuje výroba z kvalitních materiálů. Oba dva druhy závěsů, tedy lesklé i matné, mají v sobě jemnou strukturu. Naši klienti jistě ocení široký výběr barev - cappuccino, čokoláda, karamel, krémová, sloní kost, stříbrná, tmavě šedá a zlatá. Závěsy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, jsou nařasené a klient si může vybrat různé šířky - 90 cm, 110 cm, 130 cm, 150 cm, 170 cm a 190 cm. Dokonalost výrobku demonstruje zmíněné nařasení a ukončení olověným těžítkem. Závěs tak dokonale zasedne na okno, je rovnoměrný, nemačká se a vyznačuje se snadnou údržbou i díky systému uchycení na háčky Microflex. Díky tomu je možné ho prát s háčky, není nutné je sundávat. Tím se šetří především čas a pak závěs jednoduše a rychle znovu zavěsíte. Navíc k němu nabízíme i montážní kolejničky a tak instalaci zvládnete rychle a jednoduše. Závěsy šijeme přesně na míru dle požadavků zákazníka.

 

K závěsem je ideálně doplnit záclony - voály. To znamená, že propouštějí více světla. Podobně jako při závěsech, tak i zde platí, že je vyrábíme na míru, způsob uchycení je na háčky Microflex a ukončené jsou olůvkem. Je možné vybrat si ze dvou druhů. Průhledné voály ušité z látky o hmotnosti 40 gramů nebo voál s hmotností 70 gramů je hrubší a stejně dokonale se hodí do restaurace i svatebního sálu. Záclony jsou jednoduché a bez vzoru.

 

Jediněčné vlastnosti ubrusů

Kromě novinek jsou standardní součástí našeho porftólia i další produkty, které jsou výslovně spjaty se svatební hostinou. A právě svatební hostina bude chutnat ještě více, pokud ji budete mít prostřenou na stylových ubrusech s mimořádnými užitnými vlastnostmi. Teflonová úprava je alfou a omegou. Vylitá tekutina díky ní nevsákne do ubrusů, ale jí jednoduše otřete obyčejným hadříkem. Ubrusy si můžete vybrat klasické nebo kulaté. Klasické jsou nejtenčí a zároveň cenově nejdostupnější. Kvůli vyššímu standardu doporučujeme Gastro HT a Gastro light. Šijeme jich ve více rozměrech a ukončené mohou být vlnkou, nebo lemem. Speciální kapitolu tvoří ubrusy o průměru až 320 centimetrů. Mají sice vyšší cenu, protože jde o atypický produkt, avšak se stejnými užitnými vlastnostmi.

 

Klienti už léta oceňují široký výběr barev, snadnou údržbu, fixní rozměr a tvar. Šetří tak čas a také finanční prostředky. Po vyprání je stačí jednoduše vyžehlit a uložit. Pro lepší přehled si prohlédnete sekci restaurační textil. Objednávku ubrusů doporučujeme konzultovat s naším obchodním oddělením.

 

NÁŠ TIP: Využijte naší jediněčnou nabídku a objednejte si hned teď výprodejové produkty v bezkonkurenční ceně. Vybrané výrobky svatebních textilií jistě oceníte vy i vaši zákazníci. Navíc výrazně ušetříte. Navštivte sekci výprodeje a dozvíte se více.

 

Potahy nepřetrhnete

Elegantní, stylové až luxusní. Takový dojem vytvářejí potahy na židle, které jsou také neodmyslitelnou součástí svatebního sálu. Klient má možnost vybrát si z různých materiálových provedení, barevných verzí a rozměrů. Potahy umíme ušít na jakoukoliv židli. Mohou být klasické látkové, nebo elastické. I zde je nutné zmínit teflonovou úpravu, ale i možnost vzoru nebo bez něj. Vše závisí od fantazie zákazníka, ale i celkové podoby interiéru. Látkové potahy mají oproti elastickým nevýhodu v tom, že jsou těžší na údržbu. Rozstřih vepředu židle zabraňuje zašpinění od nohou. Pokud chcete vzbudit ještě lepší dojem, doporučujeme u tohoto typu výrobku ozdobný knoflík. Elastický potah na židli nabízíme ve dvou provedeních.  Skrz hrubší látku neprosvítá světlo, při tenčím je propustnost světla vyšší. Všitá ekokůže zabraňuje protržení látky při častém používání. Elastický potah nemusíme žehlit, stačí jej jen vyprát a složit. Klient má možnost i v tomto případě vybrat si z množství barev a velikostí.

 

Majestátnost rautových sukní

Neodmyslitelnou součástí svatebního sálu jsou rautové sukně. I v tomto případě existuje množství variant - od rozměrů, přes barvy nebo materiálové provedení. Sukně nabízíme v takových rozměrech, aby se řasily samy. Samozřejmostí je teflonová úprava, která zaručuje snadnou údržbu. K sukni lze doobjednat originální věšák, díky kterému bude tento produkt správně skladovaný a není nutné jej před použitím přežehlit. Rautové sukně dotvářejí celkový dojem, jsou vhodným doplňkem každé svatby a při správně zvolené barvě působí majestátně.

 

Vycházíme vstříc klientům

Ne každá společnost na výrobu hotelového textilu se zabývá šitím stand by potahů na stoly. Pro Horeca textil je to však další krok k maximální spokojenosti zákazníka. Potahy na koktejlové stoly  bezpochyby ocení všichni majitelé provozů, kteří ve svém podniku budou organizovat svatbu. Tyto potahy totiž umí využít i při jiných událostech. Mohou být také klasické nebo elastické. Standardní látkové jsou doplněny pěknou mašlí, díky které jsou ještě elegantnější. Tento typ výrobku má také teflonovou úpravu, která prodlužuje jeho životnost. Pokud si klient nevybral, má možnost objednat si elastický potah. Je vyroben z hrubé látky. Vyznačuje se kvalitou a dlouhou životností. Ekokůže zas zabraňuje protržení a žehlení není nutností.

 

Jak vidíte, s naší společností dokonale zařídíte váš interiér a svatebčané budou u vás spokojeni. A právě spokojenost budou šířit dál, což je ta nejlepší reklama. Chce to jen čas, ochotu zlepšovat se a dbát na každý detail. My vám k tomu určitě pomůžeme, a to nejen výše zmíněnými luxusními výrobky, ale i různými doplňky, poradenstvím a bezkonkurenčními cenami.

 

 

 

 

 

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.