Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Ve svatební sezoně budou dominovat přírodní barvy

Pandemie ovlivnila i podobu svateb

Pandemie koronaviru tvrdě zasáhla různé oblasti. O tom, že gastro a služby patřily k nejvíce postiženým sférám, se už hodně popsalo. Stejně tak o odkladech svateb. Zákaz shromažďování a nemožnost zorganizovat hromadné akce měl za následek, že mnohé páry svatbu přesunuly, a to i několikrát. Jiné zase počkaly na příznivější situaci a rychle využily možnosti, aby se vzali, byť s omezeným počtem hostů. Každopádně, poslední dvě sezóny byly odlišné od těch předchozích. Očekává se, že rok 2022 by mohl být konečně klidnější a mělo by se vše vrátit k normálu. Svatební sezóna 2022 je přede dveřmi. Postní období brzy skončí, a po svátcích Velikonoc se zaplní kostely, radnice, kaple, úřady, ale i zahrady či altánky.

sizer

Svatební den je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších v životě novomanželů. Proto by si ho měli udělat takový, jaký se líbí jim – počínaje výběrem hostů, šatů, obleku,  výzdoby. Stále populárnější jsou menší svatby, a to i z důvodu pandemických omezení, co se počtu hostů týká. V oblasti výzdoby také nastaly jisté změny.

 

Jaké jsou tedy trendy pro rok 2022? Jako v různých sférách, i zde je dáno, že móda se pravidelně mění a nemusíme se s ní vždy ztotožnit. Proto platí výše napsané. Prvořadá je spokojenost těch nejhlavnějších - novomanželů.

 

Stále populárnější jsou netradiční prvky. Například dřevěné svatební prstýnky, příchod snoubenců na kole,  nebo hostina bez alkoholu, moderní jídla, daleko od klasiky, která byla u nás léta zažita. Proměnou prošly i svatební šaty. Podle nejnovějšího trendu se do popředí dostávají dvoudílné. Tradiční bohaté velké róby jsou již minulostí

 

Rozhodněte se sami

Pandemie se podepsala i pod samotnou výzdobu. Mnoho svateb je organizováno v exteriéru, v různých přístřešcích, stanech, zahradách. Tomuto prostředí bývá přispůsobena i výzdoba. Výrazné barvy, jako červená, růžová, nebo  fialová, jsou již v pozadí. Přednost mají přírodní a doplňky ze dřeva a přírody. Samozřejmě, výraznější barevné doladění by chybět nemělo – ať už v podobě stuh, mašlí a také neodmyslitelných květin.

 

Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí je výběr barvy, která bude dominantní během svatební hostiny. Od ní se odvíjí i další výzdoba, dekorace a doplňky, proto je nutné   vybírat ji pečlivě. Zatímco někdo preferuje výraznější odstíny, další zvolí jednodušší a méně poutavé. V tomto směru je důležitá komunikace mezi partnery, ale doporučujeme tuto možnost prodiskutovat s odborníkem. Každopádně, konečný výběr si nechte sami, zvolte barvu, která vás charakterizuje a je vám oběma blízká. Pokud vám není cizí experimentování, můžete se vydat i tímto směrem, ale výrazné doplňky mohou působit rušivě.

 

Odborníci zveřejnili seznam barev, které budou v sezóně 2022 in. Oblíbená bílá určitě chybět nebude, ale pokud se vám zdá příliš „obyčejná,“ můžete zvolit alternativu v podobě krémové, s kterou určitě nic nezkazíte. Pokud ji vhodně doplníte přírodní zelenou, výsledek bude stát za to. Nezapomínejte na květiny, které jsou symbolem života a nesmí chybět na žádném obřadu. Čím jednodušší kytička, tím lépe. V případě, že se vám zdá taková výzdoba fádná, přikrášlete ji odvážnějšími doplňky.

 

V roce 2022 je oblíbenou žlutá barva. Když si zvolíte svatební ubrusy v některém z její odstínů, oceníte to nejen vy, ale i vaší hosté. Ideální je zkombinovat ji s tradiční bílou, která je typická pro svatební den. Ke žluté se jistě hodí i hnědá. Pokud se vám tato barva příliš nelíbí, popusťte uzdu fantazii a zkombinujte ji s jinou. Pozor na to, aby jste to nepřepískli. V nabídce je mnoho odstínů a je jen na vás, pro který se rozhodnete. Stále mějte na mysli jednoduchost.

 

Žluté prvky můžete přidat i na stoly, závěsy, při vstupu do sálu. Návleky na židle, případně stuhy na svatebním ubrusu budou zářit. Žlutá barva navíc evokuje teplo, je symbolem štěstí a můžete hezky podle ní doladit svatební kytičku a další dekorace.

 

Jak jsme se již výše zmiňovali, stále oblíbenější jsou přírodní barvy, které nejsou standardní, ale určitě jimi zaujmete svatební hosty. Jantarová, rezavá, olivová,  nebo hnědá, se hodí k vaší výzdobě po celý rok. Listí, různé plody, bobulky, keře, evokují přírodu, proto, pokud se vyberete tímto směrem, určitě zaujmete. Zvlášť, když budete váš den slavit v zahradě, obklopeni přírodou.

 

Svatební stůl by měl být jednoduchý, nedoporučuje se jej přeplňovat různými doplňky. Obyčejné lupeny postačí, možná potěší elegantní svíčka, či jemné šňůrky.

 

Pokud se vám současné trendy nezamlouvají, nic nezkazíte ani šedou výzdobou, která má spoustu odstínů, ale i tradičnější barvy, které byly preferovány v minulosti. V případě, že se neumíte rozhodnout a výzdobu svěříte do rukou odborníků, ti vám jistě poradí vhodnou alternativu.

 

Vyberte si z naší nabídky

Současných trendů se drží i majitelé svatebních sálů, restaurací a hotelů, které této akce pořádají. Pro ně platí, že pokud hledají vhodný textil pro vybavení svatebního sálu, rozhodně doporučujeme vybrat si z naší bohaté nabídky produktů. Svatební ubrusy, potahy na židle, ale i různé doplňky jistě potěší oko nejednoho svatebčana. O jediněčných vlastnostech našich ubrusů jsme již psali, proto pokud hledáte kvalitní produkt za výbornou cenu, doporučujeme pořídit si ubrusy s teflonovou úpravou od naší společnosti. Totéž platí i o dalších výrobcích s výbornými vlastnostmi. Banketové sukně, stand-by stoly, potahy na židle a další doplňky umíme přizpůsobit vašim požadavkům, které následně můžete prezentovat svým klientům.

 

Pokud tedy zařizujete váš provoz, doporučujeme navštívit náš e-shop, kde si můžete vybrat ze širokého spektra výrobků, které dokonale doladí interiér a svatebčanům zpříjemní chvíle. Vzorky zdarma vám usnadní rozhodování. Prohlédněte si pozorně naši stránku a určitě vás portfolio nabízených výrobků přesvědčí, že jste na správné adrese. Neváhejte nás následně kontaktovat, abychom společně našli cestu k vaší spokojenosti.

 

Svatební sezóna 2022 je tedy tady. Věřme, že nás konečně žádná omezení nečekají, aby si svůj den užili nejen novomanželé a jejich hosté, ale aby naplno fungoval celý segment HORECA, který to po těžkém období skutečně potřebuje.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.