Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Vypracovali jsme se na špičku

Naše výroba je rychlá, flexibilní a precizní

 

Dokázali jsme se po těžkém období pozvechat a naše výroba šla naplno. Hotely, restaurace, wellness a jiné provozy využily čas na obnovení, modernizaci či předělávku svých zařízení. O tom, že zlepšená situace nám velmi pomohla, jsme již psali v jednom z předešlých článků. Pojďme se nyní podívat na to, jak vypadá výroba jednotlivých produktů, které jsou součástí našeho portfolia.

sizer

Výhodou naší společnosti je skutečnost, že většinu nabízených výrobků šijeme přímo v naší dílně. Klient mě tak záruku, že do rukou dostává jedinečný kus, který prošel výrobou, ale především precizní kontrolou na několika úrovních. Ať se jedná o ubrus, hotelový textil nebo různé jiné produkty z naší bohaté nabídky, vždy je u nás na prvním místě kvalita.

 

Pojďme ale od úvodu. Na začátku všeho je poptávka po konkrétním produktu. Díky jednoduché objednávce prostřednictvím webu horecatextil.sk si může klient prohlédnout, co potřebuje. Dočte se o cenách, rozměrech, barvách a podobně. Naše společnost funguje jako výrobní e-shop, proto jsou také ceny velkoobchodní.

 

„Zákazník nemusí nikde volat a ani hledat potřebné informace. Všechny náležitosti dokáže vybavit online,“ řekl Milan Franek, jednatel společnosti Horeca textil. Objednávku lze realizovat mailem nebo i telefonicky. „Máme interní systém a vidíme kompletní přehled objednávek. Postupně s nimi pracujeme. Zákazníkovi přichází potvrzení o objednávce a také informace, že zboží bude dodáno do deseti dnů. V případě, že potřebuje naše produkty dříve, umíme se dohodnout. Nejlepší telefonicky, případně mailem,“ pokračoval.

 

Při dalším kroku prověříme objednávky, náš pracovník musí následně prověřit, zda máme dané zboží skladem, přičemž dokáže položky rezervovat. Forma platby je buď dobírkou nebo zálohovou fakturou. „U některých položek se může termín prodloužit, protože jsou náročnější na výrobu. Tehdy zákazníka kontaktujeme. Když je vše připraveno, přichází samotná výroba. Jelikož nefungujeme jako běžný e-shop, mnohé produkty musíme vyrobit, což není úplně jednoduché. Přesto neustále komunikujeme se zákazníkem a snažíme se mu vyhovět po všech stránkách,“ doplnil M. Franek.

 

Moderní technologie

Samotný proces šití se vyznačuje dynamičností, flexibilitou a neustálou kontrolou. Disponujeme více šicími stroji, které jsou moderní, práce s nimi je rychlá a šití kvalitní a pěkné. Navíc jsou i přesné, takže k odchylkám prakticky nedochází a když ano, jsou minimální. Většina strojů je digitální a mají řadu doplňkových funkcí.

 

V tomto směru, kromě standardního fungování, dbáme také na naše zařízení. „Neustále se snažíme modernizovat a inovovat. Zakládáme si na tom, aby naše šicí stroje splňovaly přísná kritéria. Touto filozofií se posouváme dopředu, abychom vyhověli všem požadavkům stálých i nových klientů,“ vysvětlil M. Franek.

 

Vraťme se zpět k výrobě. Po potvrzení objednávky přichází na řadu příprava látky a další výrobní proces. Pracovník takto začíná samotnou výrobu a podle zadání ji připravuje na sešití. Jedná se o několik dílů. „Každý produkt je přitom jinak šitý, je tam jiná technologie a postup. Po ušití přichází na řadu precizní kontrola. V případě, že zaměstnankyně objeví defekt, výrobek je vyřazen. Pokud je vše v pořádku, následuje balení, kontrola a následné doručení zákazníkovi.“

 

Kvalitní materiály

O jedinečných vlastnostech našich materiálů jsme také již psali. Je třeba připomenout, že všechny objednáváme přímo z továrny. „Je důležité vybrat takového dodavatele, který vám zaručí kvalitu. Se současnými jsme spokojeni, máme s nimi několikaleté zkušenosti, jsou ověření a spolehliví,“ neskrýval pozitiva jednatel společnosti. Naše firma se proto může pyšnit pozitivními reakcemi ze strany odběratelů. Při vší skromnosti můžeme říci, že jsme se vypracovali na slovenskou špičku.

Naše společnost zásobuje svými produkty nejen z hotelu, ale také z veřejných zakázek. „Spoléháme se především na tržní zákazníky, kterým jde o kvalitu a třeba i dlouhou životnost výrobku. Našimi klienty jsou však i obce či města, neboli zakázky z veřejných zakázek,“ vysvětlil.

 

A jaké jsou největší naše výhody? „Rychlost, kvalita, možnost výběru a komunikace. Právě komunikace se zákazníkem je pro nás alfou a omegou. Není to jen o tom, že přijde objednávka, my ji vyřídíme a máme klid. Snažíme se klientovi poradit tak, aby byl maximálně spokojen,“ dodal Franek.

 

Fakt, že naše společnost si vybudovala významné postavení nejen na slovenském, ale i českém trhu, jsme zmiňovali. Za námi jsou léta zkušenosti, vyškolení pracovníci, ale zejména kvalitní produkty, které lidé oceňují již více než desetiletí. V těchto řádcích jsme se vám snažili alespoň trošku přiblížit proces výroby od objednávky až po odeslání konečnému zákazníkovi, složení produktu či výběr dodavatele. Můžeme vás ujistit, že nám záleží na každé jedné zakázce, zda se jedná o malého odběratele nebo velkého klienta. Naše pověst je pro nás nejlepší reklamou. Pokud váháte, kterého dodavatele hotelového, restauračního textilu, případně doplňků si zvolíte, jste na správné adrese.

 

Bezkonkurenční ceny, komunikace, kvalita a rychlé dodání jsou pilíři naší společnosti, na které jsme právem všichni hrdí.

 

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.