Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

Jak vyrábíme naše kvalitní ubrusy?

Naše společnost patří k top výrobcům ubrusů v České republice i  na Slovensku.

 

Hezký a především čistý ubrus je základem každého stolování. V restauracích a hotelích to platí dvojnásob. Když k tomu navíc přidáme stylové prostírání, cítíme se v takovém prostředí opravdu příjemně. Naše společnost patří mezi minimum firem, které se zabývají výrobou ubrusů z textilií, a to už téměř deset let. Výhodou je, že jich šijeme přímo ve vlastní dílně. A jak taková výroba probíhá? Na začátku je samozřejmě objednávka od klienta, který si zvolí, jaký ubrus chce, z jakého materiálu, v jakém rozměru a počtu. Problémem nejsou ani ubrusy na stoly různých tvarů. Po tomto kroku už dochází k samotní výrobě. Podstatné je mít látku, která je určena pro takovou výrobu. Ne každá je totiž vhodná. Musí být především kvalitní, neboť ubrusy v restauraci jsou častým používáním vystaveny velké námaze a neustále se perou. Navíc, majitelé restaurací očekávají, že když si jednou koupí kvalitní ubrusy, tak ty jim vydrží delší dobu. Proces šití mají na starosti kvalifikovaní zaměstnanci, kteří pečují, aby vše probíhalo, jak má. Výhodou je, že takový proces výroby je velmi rychlý. Není problémem ušít například i tisíc ubrusů denně. Klientům navíc nabízíme různé typy ukončení - od klasického obšití po speciální úpravy.

 

sizer

Pečlivá kontrola

Jelikož ubrusy vyrábíme přímo v naší šicí dílně, jejich výroba je pod stálým dohledem během celého procesu. Výhodou je trojnásobní kontrola. Ta probíhá nejdříve při stříhání látky, následně švadlena kontroluje způsob šití a ukončení. Na závěr se ubrusy skládají kvůli efektivnímu zabalení a právě zde dochází k poslední fáze kontroly. Tím pádem se klientovi dostane kvalitní produkt bez špíny, špatného zašití, nebo jiných nedostatků. Teprve tehdy jsou ubrusy připraveny na export. Dáváme na ně různé garance, například u teflonových záruku vyčištění každého fleku. Po výrobě se expedují přímo zákazníkovi naší vlastní dopravou nebo spediční firmou, aby je měl k dispozici co nejrychleji.

 

Rychlá výroba

Výroba ubrusů v naší společnosti je velmi rychlá. Všechny ubrusy vyrábíme a prodáváme za bezkonkurenční ceny, neboť látky nakupujeme přímo v továrnách bez dalších zprostředkovatelů. Za určitých podmínek umíme produkt vyrobit i v den objednání.

 

Typy materiálů

Ubrusy patří k top produktům naší společnosti. Vyrábíme je ve třech materiálových provedeních. Klasické bavlněné jsou sice na ústupu, ale v menším množství je neustále poptávka i po nich. Bavlněné postupně nahrazují polyesterové s teflonovou úpravu. Mají širokou škálu výhod, jsou odolnější vůči znečištění, mastnotám i opotřebení, a tak se stávají oblíbenější i díky ušetřeným finančním nákladům na jejich údržbu. Ještě vyšší standard představují směsové, které jsou kombinaci bavlny a polyesteru. Oceňují jich zkušení hoteliéři a majitelé restaurací po celém světě.

 

Výběr správného ubrusu rozhodně nelze podceňovat. Je nutné dbát hlavně na kvalitu, protože levné verze ze zahraničí se vůbec nemusí vyplatit. Ubrusy šité přímo v šicí dílně naší společnosti jsou zárukou vysoké kvality a investici do tohoto druhu vybavení vaší restaurace rozhodně oceníte.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.