Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

V naší nabídce naleznete produkty pro kompletní zařízení vašeho provozu.

Wellness & spa - produkty, které hosté ocení

 

Moderní a vyhledávanou součástí hotelů, ale i menších penzionů je wellness. Zvyšuje úroveň svou exkluzivitou a zpravidla ovlivňuje i zájem hostů. Dnešní návštěvníci si mohou užít více času na pohodlí a relax po náročných pracovních dnech. Proto je v zájmu provozovatelů hotelů kromě jiného zabezpečovat i vhodné zařízení pro wellness & spa. Společnost HORECA textil  nabízí svým klientům také produkty této kategorie.

 

sizer

Hotelové ručníky, osušky a předložky 

Všechny produkty jsou vyráběny z kvalitní bavlny, která zaručuje vysokou savost a jemnost. V naší nabídce máme dva druhy výrobků z tkaniny v gramážích 500 a 600 g / m2 a utěrky a osušky v gramáži 600 g / m2 s klasickým vyšší smyčkou. Hotelové ručníky a osušky mají dvojité prošití okraje, které prodlužuje jejich životnost. HORECA textil nabízí ručníky a osušky ve více variantách. Typ PROFI se vyznačuje nízkou slučkou a pro ještě lepší užitečné vlastnosti má dvojité prošívání. Pokud se rozhodnete pro froté, tento druh ručníků a osušek rychleji uschne. Nabízíme v barevných provedeních (béžová, modrá, šedá, hnědá), což ocení hoteliéři, protože ručníky a osušky jsou na pohled déle čisté. Pokud preferujete určitou dávku luxusu a elegance, doporučujeme utěrky a osušky ve verzi PREMIUM (gramáž 600 g) . Mají rovněž dvojité sešívání a vysokou slučku. Produkty v této verzi jsou kladně hodnoceny i náročnými zákazníky. Pokud se chcete ještě více pochlubit, osušky a ručníky nabízíme také s nápisem "HOTEL", který je vtkaný.

 

Dalším zbožím je osuška o rozměrech 100x150 cm (500 g) s dvojitým prošíváním. Vyrobená je ze 100% bavlny, takže savost, jemnost a hebkost je samozřejmostí. Součástí nabídky HORECA textil jsou také hotelové předložky do koupelny. Zákazník si může vybrat, zda chce vtkaný vzor PATA nebo RÁM. U všech produktů je zabezpečená jejich výroba z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost i při častém používání.

 

Wellness & spa 

Pro wellness & spa nabízíme různé druhy plachet (zábalové, saunové, masérské), župany, hotelové pantofle, nebo wellness osušky. Všechny jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost. Saunové plachty obsahují 100% bavlny, proto výborně sají, jsou jemné na dotyk a lehké na údržbu. Nabízíme možnost dodání v různých rozměrech podle požadavků klienta. V nabídce najdete také plachty se žlutým nebo modrým pruhem. Výhodou je, že je možné je rychleji rozeznat od klasických plachet, používaných v pokojích. Saunové plachty se většinou liší velikostí. Standardně se šijí větší pro muže a menší pro ženu. Proto je doporučujeme barevně rozlišit (např. plátno s žlutým pruhem pro ženu a plátno s modrým pro muže). Součástí nabídky naší společnosti jsou hotelové pantofle. Jde o jednorázový produkt. Na spodních částech mají gumovou podrážku, která je protiskluzová. Zvolit si můžete hotelové pantofle s otvory na prstech nebo bez nich. Produkt se vyznačuje lehkostí, pohodlností a jemností, které hotelové klienti rozhodně ocení. Pokud se rozhodnete pro společnost HORECA textil, můžete si objednat i hotelové župany se šálovým límcem. Jsou univerzální (pro muže i ženy). V standardní skladové nabídce najdete rozměry L a XL, ale na objednávku zajistíme i jiné velikosti. Župany jsou jemné a hebké, mají gramáž 420 a jsou příjemné na nošení. V nabídce jsou také wellness osušky charakteristické kvalitou, jemností a zejména dlouhou životností.

 

Náš tip: Chcete-li, aby byl produkt výjimečný a vyznačoval se i dávkou exkluzivity, doporučujeme nalepit na jednotlivé části hotelového textilu např. logo hotelu nebo penzionu (ručníky, osušky, wellness plachty). Také na obyčejné hotelové pantofle můžete zadat své logo, které nebude vyšité, ale půjde o sublimační tisk.

 

Pro ještě lepší představu doporučujeme kontaktovat naše odborné prodejce, kteří vám rádi poradí při výběru jednotlivých částí hotelového textilu a výrobků pro wellness & spa.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.