Velkoodběratelské slevy: při nákupu nad 50 000 CZK bez DPH sleva 5% a při nákupu nad 100 000 CZK bez DPH sleva 10% close

I ve wellness zařízeních na nás mohou číhat různé nepříjemnosti.

Oddechujte zdravě a pohodlně

 

Sychravé podzimní počasí je zatěžkávací zkouškou pro náš organismus. Imunita bývá mnohdy oslabená, nevlídné povětrnostní podmínky dávají zabrat našemu zdraví a člověk je více náchylnější na různé nemoci. Během studených dní proto bezpochyby každý ocení pobyt v teplém prostředí a mnozí si už zvykli na pravidelnou návštěvu wellness. Ten působí blahodárně na organismus a po náročných pracovních dnech je výborným místem pro fyzický i duševní relax. Oblibě se těší hotelové, ale i lázeňské wellness, které mají primárně léčivý charakter. Teplá vířivka, sauna, solní jeskyně i obyčejný bazén, dokáže udělat s unaveným lidským tělem, často nabitým stresem, malý zázrak. Vyhledávané jsou také masáže. Je jen na nás, jakou si zvolíme. Zda využijeme relaxační, zdravotní nebo asijskou. Důležité je, aby měla pozitivní účinek na náš organismus.

sizer

Víte o tom, že i na oko prospěšný pobyt ve wellness může mít svá úskalí? Nevhodný výběr masáže, teplotní šok v sauně nebo kryokomoře, ale i infekce a různé bakterie nám mohou znepříjemnit návštěvu na první pohled příjemného zařízení. Buďme trochu konkrétní. Pokud máte zdravotní problémy, výběr vhodné masáže je nutné konzultovat s odborníkem. V případě problémů s pohybovými ústroji vám může nevhodný druh masáže spíše uškodit. Překážkou bývá i zánět. Komplikacemi jsou také srdečně-cévní choroby, těhotenství, vysoký krevní tlak. Proto je vhodné správně si stanovit, co je pro nás prospěšné a co ne.

 

Podobně je to i u různých kožních chorob, které se mohou ve vlhkém prostředí, v kombinaci s přítomným chlorem, rychle šířit. Je proto důležité vybrat si zařízení, kde je čistota a hygiena na vysoké úrovni. Ručníky, osušky či předložky by měly splňovat vysoké standardy. Tyto produkty z naší společnosti patří k absolutní špičce na trhu. Vyráběné jsou z kvalitní bavlny, tím pádem jsou jemné na dotek, výborně sají a vyznačují se také dlouhou životností, díky dvojitému prošití okraje. Jsou hygienicky nezávadné a dlouhodobě jich oceňují naši klienti. Pokud tedy použijete takto kvalitní ručník, osušku a podložku, pomůžete zabránit šíření různých nežádoucích bakterií. Nicméně je potřeba dodat, že především dodržování hygieny a zejména používání vlastní osušky jsou primárním nástrojem, aby se vám kožní a jiná onemocnění vyhýbali.

 

Nezapomínejte na pantofle

V zájmu zabránění šíření různých kožních chorob, radíme vám v prostorách wellness center a hotelů používat hotelové pantofle. Naše pantofle jsou vyrobeny z kvalitního, velmi lehkého a měkkého materiálu. Na nohách jich prakticky ani necítíte, jsou hygienicky nezávadné a díky gumové podrážce mají protiskluzové vlastnosti. Otevřená špička umožňuje neustále větrání nohou. Širokou škálu užitných vlastností rozhodně oceníte.

 

NÁŠ TIP: Využijte nyní akci na nákup hotelových pantoflí. Ušetříte až 11%! Více o akci

 

Pohodlný župan

Neodmyslitelnou součástí pobytu ve wellness jsou župany. Ty naše mají šálový límec. Jsou univerzální pro obě pohlaví. Přímo v naší společnosti jich šijeme v různých rozměrech. Vyznačují se elegancí, lehkostí a pohodlností. Hebké na dotek, jemně hladí tělo a příjemně zahřejí. Podobné vlastnosti mají i naše wellness plachty.

 

 NÁŠ TIP: Využijte akci na nákup kvalitních županů z naší společnosti. Více o akci.

 

Pobyt po wellness zařízení je pro většinu z nás příjemným relaxem, proto ho doporučujeme navštěvovat co nejčastěji. I přes některé nástrahy se nenechte odradit a uvolněte své tělo i mysl třeba již dnes.

share facebook Sdílet
Další zajímavé články
Newsletter

Nechte nám Váš email a bud'te informovaný o novinkách, článcích a slevách.